Увага! Щоб операція переказу прошла успішно, впевніться, що по Вашій карті встановлена достатня сума для здійснення операцій в Інтернеті.

Для того щоб виконати переказ, використовуйте Internet Explorer не нижче 9 версії або інший браузер.

Для того, щоб здійснити грошовий переказ за номером картки або за номером телефону, необхідно:

1. У вкладці «Переказ коштів» в полі «Відправник» внесіть дані з картки:

  • Номер картки відправника. Він складається з шістнадцяти цифр.
  • Дату закінчення дії картки. Вона складається з двох блоків по дві цифри, вони позначають місяць і рік.
  • CVC2/CVV2. Секретний код, який знаходиться на зворотній частини банківської карти.
  • Обов’язково вкажіть свій номер телефону в міжнародному форматі.

2. У полі «Сума» введіть суму у гривні, яку бажаєте переказати. З картки буде списана сума з урахуванням комісійного збору, який вказано під полем «Сума». Остаточний розмір суми буде видно в полі «До оплати».

3. У полі «Одержувач» слід спочатку вибрати спосіб, яким Ви збираєтеся здійснити переказ грошей з картки на картку або на телефон. Вибір можна зробити – переключивши стрілку. Якщо Ви переказуєте гроші на карту одержувачу − введіть номер його карти. Він також складається з 16 цифр. Якщо Ви не знаєте номер карти або вирішили перевести гроші за номером телефону, перейдіть стрілкою вниз і введіть номер телефону одержувача. На цей номер йому надійде секретний код. Далі він сам повинен буде заповнити дані своєї карти у вкладці «Отримання коштів».

4. Погодьтеся з умовами та поставте чек-бокс «з Умовами ознайомлений (-а). Дані умови можна почитати при натисканні на посилання «Умови».

5. Натисніть кнопку «Переказати».

Зверніть увагу, дана система переказів призначена тільки для грошових переказів у національній валюті України − у гривні і тільки між картами українських банків платіжних систем Visa і MasterCard.

Служба підтримки клієнтів:
‎044-392-77-73 КИЇВ
‎050-257-77-73 МТС
‎067-257-77-73 КИЇВСТАР
‎073-257-77-73 LIFECELL
Пн − Пт: 09:00 − 21:00
СБ: 10:00 − 17:00
e-mail